Agroturystyka Kolonia

Znaleziono obiektów:8

 • Kolonia
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w skansenowych domkach z bali, wśród sosen i świerków, na skraju obfitującej w grzyby, jagody, poziomki, Puszczy Piskiej.

  Zobacz ofertę

 2. Dom lub pokoje do wynajęcia. Wypoczynek na wsi na Mazurach, w malowniczej mazurskiej miejscowości Piasutno, położonej nad jeziorami. Serdecznie zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 3. "Mazurska Leśniczówka"

  pensjonat(dodatkowy typ: agroturystyka)Nowy Zyzdrój(Kolonia: 10.1km do centrum)  

  Niedawno otwarty, mały, przytulny, rodzinny pensjonat w ustronnym miejscu, z dala od zgiełku miasta, nad jeziorem. W ofercie pokoje dwuosobowe oraz apartamenty.

  Zobacz ofertę

 4. Malownicze siedlisko. Powierzchnia działki 3000 m2. Dom 60 m2 - 2 sypialnie, kuchnia, łazienka, przedpokój. W domu można zakwaterować 6 osób, możliwa dostawka.

  Zobacz ofertę

 5. Gospodarstwo gościnne „Racibór” jest położone na skraju Puszczy Piskiej, nad brzegiem jeziora Świętajno w malowniczej miejscowości Racibór. Od dziesięciu lat

  Zobacz ofertę

 6. Apartamenty

  agroturystykaPiasutno(Kolonia: 5.1km do centrum)  

 7. Pensjonat Wiking

  agroturystykaSzklarnia(Kolonia: 6.6km do centrum)  

 8. Pokoje gościnne i domki letniskowe dla 20 osób (5 p. 2-3-osobowych, 3 domki, w każdym łazienka i aneks kuchenny), w malowniczo położonym gospodarstwie...

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Kolonia i okolica

Agroturystyka od 1 do 8 z 8 w Kolonii

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie