• Koło
 • i okolica
 • Hotel

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotel Mazurek

  hotelKoło(1.0km do centrum)  

  Hotel Mazurek jest idealnym miejscem dla wszystkich tych, którzy przyjeżdżają do miasta zarówno w celach biznesowych, jak i turystycznych.

  Zobacz ofertę

 2. Gościniec Mieszko

  hotelKoło(0.8km do centrum)  

  Gościniec Mieszko to firma rodzinna. Posiadająca wieloletnie doświadczenie w branży gastronomicznej. Położona w centrum miasta, w zabytkowym parku. dysponujemy

  Zobacz ofertę

Hotele Koło i okolica

Hotel od 1 do 2 z 2 w Kole

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie