• Kołacinek
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Hotelozaurus Rex

  hotelKołacinek(0.0km do centrum)  

  Oferujemy noclegi w Hotelozaurusie, położonym w zabytkowym parku, opodal dworu należacego w xix wieku do Marii z Walewskich Dobieckiej.

  Zobacz ofertę

 2. Hotelik Mawi

  hotelTworzyjanki(Kołacinek: 9.9km do centrum)  

 3. "Domki W Nagawkach"

  agroturystykaNagawki(Kołacinek: 4.9km do centrum)  

  W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej.

  Zobacz ofertę

 4. Skansen

  pensjonatNagawki(Kołacinek: 6.1km do centrum)  

 5. ceny po uzgodnieniu telefonicznym

  Zobacz ofertę

Kołacinek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Kołacinku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie