• Kołacinek
 • i okolica

Filtruj wynik

Kołacinek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kołacinku

Lista obiektów noclegowych

 1. "Domki W Nagawkach"

  agroturystykaNagawki(Kołacinek: 4.9km do centrum)  

  W połowie drogi między Warszawą a Łodzią stworzyliśmy nietypowe miejsce do wypoczynku. Zamieszkaj w przytulnym domku przy plantacji borówki amerykańskiej.

  Od 300 PLN za dzień

 2. Skansen

  pensjonatNagawki(Kołacinek: 6.1km do centrum)  

 3. Hotelozaurus Rex

  hotelKołacinek(0.0km do centrum)  

Kołacinek i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kołacinku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet