Noclegi Kocień Wielki

Znaleziono obiektów:4

 • Kocień Wielki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Jędrusiowa Chata" - dom na skraju wsi, w P. Noteckiej, czynny cały rok, pokoje z łazienkami i wyżywieniem. Konie!!! Zapraszamy Zofia i Andrzej Wojciechowscy.

  Zobacz ofertę

 2. Dębogóra jest miejscowością położoną w bardzo malowniczych terenach północnej Wielkopolski. na skraju Puszczy Noteckiej z kryształowo czystym powietrzem

  Zobacz ofertę

 3. Pensjonat Agroturystyczny Górnica

  agroturystykaGórnica(Kocień Wielki: 4.7km do centrum)  

  Goście przebywający w " Pensjonacie " dostają do jedzenia produkty ekologiczne powstające w gospodarstwie.

  Zobacz ofertę

 4. Leśna Podkowa

  agroturystykaRychlik(Kocień Wielki: 7.6km do centrum)  

Kocień Wielki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Kocieniu Wielkim

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie