Noclegi Kochcice

Znaleziono obiektów:8

 • Kochcice
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszam państwa do nowych, komfortowo wyposażonych pokoi oraz apartamentu w obiekcie znajdującym się w Kochcicach.

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka Rybaczówka

  agroturystykaPawełki(Kochcice: 4.0km do centrum)  

 3. Zajazd Tytan

  zajazdKochanowice(Kochcice: 4.0km do centrum)  

  Zajazd tytan położony jest przy trasie nr 46 Opole - Częstochowa Lubliniec 7km Częstochowa 30km, Opole 65km, Katowice 65km, międzynarodowy port lotniczy

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka "Mochała"

  agroturystykaMochała(Kochcice: 9.5km do centrum)  

 5. Zapraszamy Państwa do wygodnego i komfortowo wyposażonego apartamentu w Łagiewnikach Wielkich, małej, śląskiej wioski, oddalonej 10 km od Lublińca. Oferujemy...

  Zobacz ofertę

 6. Brak tłumaczenia

  Zobacz ofertę

 7. domek 8-osobowy, drewniany. na parterze: kuchnia, jadalnia, salon, wc. na piętrze: 3 sypialnie, łazienka. w domku: tv, radio, dostęp do internetu.

  Zobacz ofertę

Kochcice i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 8 z 8 w Kochcicach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie