Noclegi Kobylany

Znaleziono obiektów:9

 • Kobylany
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa. Dla gości oferujemy pokoje 4-, 2- i 1-osobowe, wyposażone w telewizory i dostęp do internetu.

  Zobacz ofertę

 2. Motel Pod Dębami

  motelKobylany(1.0km do centrum)  

 3. Serdecznie zapraszamy do naszego gospodarstwa agroturystycznego położonego w malowniczej wsi Małaszewicze Duże. Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 4. Budynek nowy utrzymany w architekturze dworku polskiego. Pokoje wyposażone w telewizor i lodówkę oraz elementy tworzące klimat domowy...

  Zobacz ofertę

 5. Budynek jest usytuowany przy drodze krajowej A2 w odległości 7 km od Terespola i 27 km od Białej Podlaskiej. Każdy pokój jest wyposażony w telewizor.

  Zobacz ofertę

 6. Do dyspozycji posiadamy oddzielne mieszkanie z pokojami noclegowymi. Obiekt mieście się przy krajowej E30/A2 Małaszewicze Duże.

  Zobacz ofertę

 7. Posiadłość położona jest 300 m. od rzeki Krzny. Do rzeki Bug jest 4 km. Krzna na tym odcinku jest dziewicza, ma liczne zakola wspaniale nadaje się do spływu

  Zobacz ofertę

 8. Kwatera położona jest w malowniczym zakolu Bugu. Rzeka obfituje dużą ilością ryb, a okoliczne lasy różnorodnością grzybów. We wsi znajduje się zabytkowa cerkiew

  Zobacz ofertę

Kobylany i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Kobylanach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie