Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Kobyla Kępa

Znaleziono obiektów:4

 • Kobyla Kępa
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. agrofarm usytuowany jest na terenie malownicznej Mierzei Wiślanej. Dostęp do morza znajduje się w odległości ok. 1000 m, a dostęp do rzeki Wisły Królewieckiej

  Zobacz ofertę

 2. Verona

  agroturystykaKobyla Kępa(0.1km do centrum)  

  Jesteśmy gwarancją udanego wypoczynku!!! ;)

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Kobyla Kępa i okolica

Agroturystyka od 1 do 4 z 4 w Kobyle Kępie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie