"Apartament Barlinek III"

Apartament w Barlinku

ul. Odrzańska 3/2, 74-320 Barlinek,
woj. zachodniopomorskie, Polska

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Apartament 2-osobowy 200 PLN całość 2 Zobacz

Apartament Barlinek 3 ul. Odrzańska 3 dla 4 osób położony w centrum malowniczego miasteczka Barlinek. Znajduje się w nowym budynku. W wyposażeniu: sypialnia, pokój wypoczynkowy z aneksem kuchennym oraz łazienka z prysznicem. W obiekcie znajduję się salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny, gabinet masażu i rehabilitacji. W sąsiedztwie: parki, jezioro, restauracje. W okolicy korty tenisowe, place zabaw, plaże, bardzo dobre warunki na wyprawy rowerowe oraz Nordic Walking. W swojej ofercie posiadamy również apartament w tym samym standardzie, otoczony lasem nad Jeziorem Barlineckim.

Obiekt w bazie od: 2017-07-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet