Rodzinny Park Rozrywki "Owadogigant"

Ośrodek wypoczynkowy w Lubnicy

Lubnica 40, 64-965 Okonek,
woj. wielkopolskie, Polska

Informacje o obiekcie

Zapraszamy Państwa do malowniczo położonego miejsca, Parku Owadów w Lubnicy, gdzie w otoczeniu przyrody, lasów i rzek można wspaniale spędzić czas. Na początku XX wieku powstała tu elektrownia wodna, w której teraz mieści się restauracja „Stary Młyn” wraz z bazą noclegową. Szczególnego charakteru tego miejsca dodaje również przepływająca bezpośrednio przy Parku rzeka Gwda .
W naszej ofercie znajdą państwo nie tylko mnóstwo atrakcji dla dzieci, ale również dla dorosłych.
Oferujemy:
- bazę noclegową
- gastronomię
- obozy i kolonie
- spływy kajakowe
- biwaki
Na terenie parku znajduje się szereg urządzeń rekreacyjnych m.in. zamki dmuchane, gokarty, park linowy, tarzan, plac zabaw dla dzieci, gorączka złota, zabawy z animatorem, wykopaliska paleontologiczne i wiele innych.

Obiekt w bazie od: 2015-01-27

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 12:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Miejsce na ognisko, Grill
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Restauracja), Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie, Obiad, Kolacja, Obiadokolacja, Podwieczorek)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Krzesełko do karmienia), Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina)

Osoby, które odwiedzały ten obiekt interesowały się również

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet