Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Kluczbork

Znaleziono obiektów:18

Pokaż

Informacja o miejscowości

Ukryj

Informacja o miejscowości:

Kluczbork jest średniej wielkości miastem, leżącym niespełna 50 kilometrów od centrum stolicy województwa, Opola. Wizyta w Kluczborku może być świetnym urozmaiceniem wojaży po Wyżynie Śląskiej i Nizinie Śląskiej, na pograniczu których miasto jest usytuowane.

Co warto zobaczyć w Kluczborku?
Początki Kluczborka są ściśle powiązane z działalnością Zakonu Krzyżowców. W XIII wieku otrzymali oni pozwolenie na założenie miasta, którego zalążkiem miała być istniejąca już osada targowa. Po upływie dwóch dekad, raczkujący na politycznej mapie kraju Kluczbork stał się własnością Henryka IV Probusa i otrzymał prawa miejskie.
Na przestrzeni dziejów Kluczbork wraz z okolicznymi terenami kilkakrotnie przechodził przez polskie, niemieckie i czeskie ręce, by po drugiej wojnie światowej powrócić w granice kraju. Niewątpliwie miało to istotny wpływ zarówno na kulturę regionu, jak i architekturę miasta. W Kluczborku zachowało się wiele obiektów historycznych, pochodzących nawet z XIV czy XV wieku.
Wśród najciekawszych wyróżnia się pozostałości fortyfikacji, powstałych na przełomie XV i XVI wieku, renesansowo-barokowy ratusz wzniesiony w XVIII wieku oraz szereg zabytkowych kamienic, w głównej mierze tworzących piękną zabudowę staromiejską.
W Kluczborku nie brakuje także zachwycających architekturą budowli sakralnych. W tym gronie wymienić można kościół ewangelicki, którego pierwsze fundamenty postawiono jeszcze w XIV wieku, kościół parafialny oraz klasztor elżbietanek.
W poszukiwaniu wytchnienia od historycznych murów najlepiej wybrać się do jednego z kluczborskich parków, których alejkami chętnie spacerują nie tylko mieszkańcy, ale też turyści. Natomiast amatorzy aktywności z pewnością skusi możliwość pielęgnowania sportowych pasji czy organizacji przejażdżki zagospodarowaną trasą rowerową, prowadzącą do pobliskiego Bąkowa.

Gdzie spać w Kluczborku?
W ofercie noclegowej Kluczborka zdecydowany prym wiodą kameralne obiekty, takie jak pokoje gościnne i kwatery prywatne. Nocleg w Kluczborku w wyższym standardzie proponują przede wszystkim znajdujące się w mieście hotele, niekiedy dysponujące również kompleksem SPA. W ofercie noclegów w Kluczborku nie zabrakło także miejsca dla zajazdów i niewielkich pensjonatów.
 • Kluczbork
 • i okolica

Filtruj wynik

Obiekty promowane

 1. 10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Noclegi pracownicze, tanie spanie, pokoje dla firm. Pokoje 2, 3, 4-osobowe, wyposażona kuchnia, 3 prysznice, wi-fi, TV, duży parking. Promocje w styczniu.

 2. 4.83/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Tanie noclegi, noclegi pracownicze, kwatery, tani nocleg. Zapraszamy!

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe dla firm. Pokoje dostępne są w atrakcyjnych cenach. W ofercie: 6 pokoi, 2 łazienki, 2 kuchnie. Darmowy internet wifi!

 2. Dworek Jana

  pokoje gościnneBierdzany(Kluczbork: 17.6km do centrum)  

  5.39/10
  Ilość ocen: 4

  Dodaj do schowka

  Dla naszych gości oferujemy noclegi w komfortowych pokojach zapewniające wysoki standard wypoczynku. Pokoje wyposażone są w łazienkę, telewizor oraz bezpłatny

 3. 10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Hotel położony jest w miejscowości Stare Olesno, przy trasie Poznań-Katowice ( droga krajowa nr.11 ) Karczma czynna jest codziennie od godziny 8.00 do...

 4. Agroturystyka

  agroturystykaChocianowice(Kluczbork: 6.4km do centrum)  

 5. 9.67/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Tanie spanie! Kwatery, noclegi, pokoje, mieszkania dla firm. Mieszkanie w Kluczborku. Hotel robotniczy. Internet Wi-Fi.

 6. Zajazd "Ostoja"

  pokoje gościnneKrzywizna(Kluczbork: 6.3km do centrum)  

  10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Zajazd "Ostoja" w Krzywiźnie mieści się przy krajowej trasie Katowice - Poznań w odległości 7 km. od Kluczborka. Kuchnia serwuje naszym gościom smaczne

 7. "Pod Lipami"

  pokoje gościnneSkałągi(Kluczbork: 10.8km do centrum)  

  10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Lipami Bożeny i Mariusza Olejników pragnie serdecznie wszystkich zaprosić do odpoczynku we wspaniałej, cichej i malowniczej

 8. Budynek mieści się w Ligocie Zameckiej w odległości 1, 5 km od centrum Kluczborka. W sąsiedztwie znajduje się sklep spożywczy. W odległości 1, 5 km znajdują się

 9. Bezpłatny parking, plac zabaw dla dzieci, miejsce na ognisko i grilla

  Zapraszamy do miejsca, gdzie mogą Państwo zaczerpnąć świeżego powietrza, posłuchać śpiewu ptaków i odpocząć od zgiełku miast w cieniu rozłożystych, starych lip.

 10. 4.83/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Tanie noclegi, noclegi pracownicze, kwatery, tani nocleg. Zapraszamy!

 11. Oferujemy pokoje 1, 2, 3, 4 osobowe dla firm. Pokoje dostępne są w atrakcyjnych cenach. W ofercie: 6 pokoi, 3 łazienki, 2 kuchnie. Darmowy internet WIFI!

 12. 10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Noclegi pracownicze, tanie spanie, pokoje dla firm. Pokoje 2, 3, 4-osobowe, wyposażona kuchnia, 3 prysznice, wi-fi, TV, duży parking. Promocje w styczniu.

 13. Hotel Spałka

  hotelKluczbork(0.5km do centrum)  

  Do Państwa dyspozycji oddajemy 23 pokoje dla 55 osób w tym 2 pokoje Deluxe oraz Apartament typu Suite. Hotel przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

 14. Villa Castello

  zajazdKluczbork(0.0km do centrum)  

  10.00/10
  Ilość ocen: 1

  Dodaj do schowka

  Zapraszamy Państwa do naszego komfortowego zajazdu Castello, który znajduje się w zabytkowej kamienicy. Naszymi gośćmi są najczęściej: - biznesmeni - wymagający

 15. 9.46/10
  Ilość ocen: 2

  Dodaj do schowka

  Do wynajęcia 6 pokoi, w wysokim standardzie. Do dyspozycji Tv-Sat, Wi-Fi. Cena do negocjacji!

 16. Noclegi

  noclegi pracowniczeOlesno(Kluczbork: 19.3km do centrum)  

Kluczbork i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 18 z 18 w Kluczborku

Co warto zwiedzić w Kluczborku:

 • Co warto zobaczyć w Kluczborku?

  Kluczbork miodem płynący… i to dosłownie! Słodki nektar to efekt pracy pszczół, którym lasy i pola Ziemi Kluczborskiej szczególnie przypadły do gustu. A co może przyciągnąć w to miejsce turystów...

  Zobacz

^

Trwa ładowanie
Trwa ładowanie