Agroturystyka Kłopotów

Znaleziono obiektów:1

  • Kłopotów
  • i okolica
  • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Agrowczasy Kłopotów i okolica

Agroturystyka od 1 do 1 z 1 w Kłopotowie

Lista obiektów noclegowych

  1. Nocleg 5 km od Lubina. Łatwy dojazd z centrum miasta i dróg krajowych nr 3 i 36. Wewnętrzny parking, dostęp do kuchni. Gratis: telewizor w pokoju, internet WiFi

    Od 29 PLN za dzień

Agrowczasy Kłopotów i okolica

Agroturystyka od 1 do 1 z 1 w Kłopotowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet