• Kłoniczki
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. obiekt sezonowy dostępny od maja do września ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo oferuje cztery miejsca noclegowe w pokojach 2-osobowych.

  Zobacz ofertę

 2. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Czynne gospodarstwo rolne położone blisko lasu. Gospodyni zapewnia wspaniałą domową kuchnię opartą na własnych produktach.

  Zobacz ofertę

 3. "Siedlisko Na Wzgórzu"

  dom letniskowyDobrosław(Kłoniczki: 2.7km do centrum)  

 4. Dom Letniskowy

  dom letniskowyDobrosław(Kłoniczki: 2.7km do centrum)  

 5. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Gospodarstwo położone w spokojnej, cichej okolicy z czystym powietrzem w pobliżu lasów i stawów z dziką roślinnością i...

  Zobacz ofertę

Kłoniczki i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Kłoniczkach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie