• Kłoczew
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zajazd Królewski

  zajazdKłoczew(0.5km do centrum)  

  Zajazd Królewski oferuje: noclegi, pokoje z łazienkami , obiady, kolacje, imprezy okolicznościowe do 60 osób - wesela, chrzciny, komunie itp. Goście mogą
 2. Dwór Sienkiewicz

  zamek, pałac, dworekOkrzeja(Kłoczew: 8.5km do centrum)  

  Dwór Sienkiewicz w Okrzei jest największym tego typu obiektem w okolicy. Oferujemy możliwość organizacji przyjęć okolicznościowych do 400 osób.

Kłoczew i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 2 z 2 w Kłoczewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet