Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Kliniska Wielkie

Znaleziono obiektów:4

 • Kliniska Wielkie
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Motel i Karczma przy drodze ekspresowej S3 w otoczeniu Puszczy Goleniowskiej...

  Zobacz ofertę

 2. Zajazd „Broadway” zlokalizowany jest przy drodze szybkiego ruchu E - 3. Kierując się nad morze, w odległości 16 km od nas znajduje się port lotniczy- Goleniów,

  Zobacz ofertę

 3. Strumiany SPA

  SPAStrumiany(Kliniska Wielkie: 7.6km do centrum)  

  Strumiany SPA na Pomorzu Zachodnim to nowoczesna klinika medycyny estetycznej i ośrodek SPA. Jest to miejsce wśród ciszy, spokoju i urzekającego zapachu lasu.

  Zobacz ofertę

 4. Gościniec

  pokoje gościnneZałom(Kliniska Wielkie: 3.6km do centrum)  

  Najtańsze noclegi w mieście w pokojach 1, 2, 4 i 6 osobowych, pokoje z TV i łazienkami w Gościńcu mieszczącym się w Szczecin Załomiu, 18km do centrum Szczecina

  Zobacz ofertę

Kliniska Wielkie i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Kliniskach Wielkich

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie