Noclegi Klimontów

Znaleziono obiektów:7

 • Klimontów
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. "Sandomierska Toskania" Rodzinne święta w Staropolskim Dworze, oferta "last minute"- 1095.00 zł -10%

  "Dwór na Wichrowym Wzgórzu" położony jest na malowniczej Wyżynie Sandomierskiej pod Klimontowem w województwie świętokrzyskim. Wzniesiony został na wzgórzu,
 2. Agroturystyka "Krzyżtopór"

  agroturystykaHaliszka(Klimontów: 13.1km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne znajduje się w małej miejscowości Haliszka położonej w woj. św. Z balkonu naszego domu widać zabytkowe ruiny zamku "Krzyżtopór".
 3. Schronisko zlokalizowane jest w miejscowości leżącej na malowniczej wyżynie lessowej w zabytkowym zespole poklasztornym z xvii w. Bardzo cennym zabytkiem jest

Klimontów i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Klimontowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet