Noclegi Klewinowo

Znaleziono obiektów:5

 • Klewinowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Klewinowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Klewinowie

Lista obiektów noclegowych

 1. Atrakcje w wakacje

  Pokoje jedno, dwu i trzyosobowe. Zapraszamy zwolenników leniwego wypoczynku jak i aktywnego spędzania wolnego czasu - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  Od 40 PLN za dzień

 2. Lawendowy Zakątek

  pensjonatZagruszany(Klewinowo: 9.9km do centrum)  

  Od 110 PLN za dzień

 3. Noclegi U Heleny

  agroturystykaDoktorce(Klewinowo: 9.8km do centrum)  

  Noclegi u Heleny mieszczą się w miejscowości Doktorce. Położone nad rzeka Narew. W okolicy znajdują się następujące atrakcje: park linowy oddalony o 1 km, sz...

  Od 30 PLN za dzień

 4. Agroturystyka

  agroturystykaLesznia(Klewinowo: 9.2km do centrum)  

  Dom nad rzeką , ogród z kominkiem, grillem, boiskiem, kajak do dyspozycji, w domu dwie sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka

  Od 30 PLN za dzień

Klewinowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Klewinowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet