Noclegi Klewinowo

Znaleziono obiektów:9

 • Klewinowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje dwu i trzyosobowe. Zapraszamy zwolenników leniwego wypoczynku jak i aktywnego spędzania wolnego czasu - każdy znajdzie tu coś dla siebie.

  Zobacz ofertę

 2. Korona Park Klewinowo znajduje się 13 km od Białegostoku. Obiekt posiada 18 wygodnych pokoi o klasycznym, stylowym wnętrzu z pełnym wyposażeniem w dobrej cenie!

  Zobacz ofertę

 3. Lawendowy Zakątek

  pensjonatZagruszany(Klewinowo: 9.9km do centrum)  

 4. Noclegi U Heleny

  agroturystykaDoktorce(Klewinowo: 9.8km do centrum)  

  Noclegi u Heleny mieszczą się w miejscowości Doktorce. Położone nad rzeka Narew. W okolicy znajdują się następujące atrakcje: park linowy oddalony o 1 km, sz...

  Zobacz ofertę

 5. Agroturystyka Marysin

  agroturystykaRostołty(Klewinowo: 4.0km do centrum)  

  Agroturystyka Marysin to świetne miejsce na odpoczynek. Podlaskie lasy, świeże powietrze, kontakt z naturą gwarantują udany odpoczynek.

  Zobacz ofertę

 6. Gospodarstwo Agroturystyczne imię i nazwisko: Bernarda Leszczyńska adres: Lesznia 39, 18-105 Suraż telefon i faks: (085) , tel. kom. e-mail: strona internetowa:

  Zobacz ofertę

 7. Agroturystyka

  agroturystykaLesznia(Klewinowo: 9.2km do centrum)  

  Dom nad rzeką , ogród z kominkiem, grillem, boiskiem, kajak do dyspozycji, w domu dwie sypialnie, salon z kominkiem, kuchnia, łazienka

  Zobacz ofertę

 8. Gospodarstwo położone jest na skraju Puszczy Białowieskiej oraz doliny rzeki Narew.

  Zobacz ofertę

 9. (sezonowa)

  Zobacz ofertę

Klewinowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 9 z 9 w Klewinowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie