• Kleszczyn
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. cena od osoby do 15 do 40 zł Oferta sezonowa: Wyżywienie do uzgodnienia. Ceny za pobyt: dorośli: do 40 zł/os. dzieci: do 7 lat 15 zł/os. Cena zależna od ilości

  Zobacz ofertę

 2. Agroturystyka

  agroturystykaGulbiny(Kleszczyn: 7.0km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne Gulbiny nad jeziorem, 10 km od Rypina. Do wynajęcia pokoje z łazienką lub dom wolnostojący.

  Zobacz ofertę

 3. Rancho Konik

  agroturystykaRogowo(Kleszczyn: 9.4km do centrum)  

  Zapraszam Państwa serdecznie do krainy cichej i pięknej o każdej porze roku, pośród jezior, lasów i łąk kwitnących.

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Kleszczyn i okolica

Agroturystyka od 1 do 3 z 3 w Kleszczynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie