Noclegi Kleszczele

Znaleziono obiektów:25 w tym obiektów z rezerwacją online: 1

 • Kleszczele
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Noclegi

  agroturystykaKleszczele(0.0km do centrum)  

  Tanie pokoje noclegowe w centrum Kleszczel. 5 pokoi z łazienkami, TV i Wi-Fi, salon z aneksem kuchennym i kominkiem. Obszerny parking. Serdecznie zapraszamy!
 2. Dom Repka

  agroturystykaRepczyce(Kleszczele: 4.2km do centrum)  

  Na skraju Puszczy Białowieskiej we wsi Repczyce nad rzeką Nurzec, 5 km od granicy z Białorusią znajduje się Dom Repka.
 3. Drewniany dom na wsi w Puszczy Białowieskiej. Wygodny, klimatyczny. Atmosferę tworzy kaflowy piec, trójkątny stół, tkane kapy i kilimy i domowe specjały.
 4. Puszcza Białowieska, żubry, dzika przyroda, zarybiony staw, dziewicza natura cisza, lokalne przysmaki, ścieżki rowerowe, grzybowe lasy, wieś, żywy skansen,...
 5. Agroturystyka

  dom do wynajęciaWiluki(Kleszczele: 13.4km do centrum)  

  Zapraszamy na odpoczynek w otulinie Białowieskiego Parku Narodowego. Proponujemy do wynajęcia wyremontowaną podlaską chatę w małej wsi Wiluki niedaleko Hajnówki
 6. Pokoje noclegowe w samym centrum Kleszczel. W naszej ofercie znajdują się dwa pokoje. Do dyspozycji są dwie łazienki oraz kuchnia. Zapraszamy!!
 7. Agroturystyka "Pohulanka"

  agroturystykaPohulanka(Kleszczele: 7.5km do centrum)  

  Człowiek zmęczony ciągłym hałasem, zestresowany pracą, napotykającymi go problemami, potrzebuje wypoczynku. Marzy wtedy o oderwaniu się od codziennej szarości.
 8. Kolonia Polaka

  agroturystykaGruzka(Kleszczele: 8.6km do centrum)  

  Noclegi Podlasie
 9. Agroturystyka Alona

  agroturystykaDobrowoda(Kleszczele: 4.3km do centrum)  

  Agroturystyka Alona to piękne gospodarstwo położone W cichej spokojnej wsi Dobrowoda , otoczonej lasami i pastwiskami.
 10. Gospodarze zapraszają nas do samodzielnego domku. -------------------------------------------------------------------------------- samodzielny domek (8 miejsc
 11. Zapewniamy ciszę, spokój, intymność. Możliwość obcowania z naturą, rano słychać śpiew ptaków, wieczorem rechot żab, cykanie świerszczy. Na terenie gospodarstwa

Kleszczele i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 20 z 25 w Kleszczelach

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet