Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Kłaj

Znaleziono obiektów:7

 • Kłaj
 • i okolica

Filtruj wynik

Kłaj i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Kłaju

Lista obiektów noclegowych

 1. Hostel SKR

  hostelWola Batorska(Kłaj: 6.4km do centrum)  

  Jeżeli w ciszy i spokoju chcesz wypocząć po ciężkim dniu pracy to hostel w Woli Batorskiej jest idealnym miejscem dla Ciebie. Hostel położony 5km od Niepołomic.

  Od 22 PLN za dzień

 2. Noclegi Niepołomice

  Od 30 PLN za dzień

 3. Villa "Red Rose"

  pensjonatBrzezie(Kłaj: 3.8km do centrum)  

  Od 60 PLN za dzień

 4. Obiekt noclegowy Centrum Kółko zlokalizowany jest w spokojnej i malowniczej okolicy Niepołomic, ok. 300 metrów od rzeki Wisły, co umożliwia spokojny wypoczynek.

  Od 25 PLN za dzień

 5. Hotel Niepołomice

  hotelNiepołomice(Kłaj: 7.6km do centrum)  

  serdecznie witamy W hotelu niepołomice *** Hotel Niepołomice *** to przytulny i elegancki obiekt , usytuowany w samym centrum Niepołomic. Niepołomice to

  Od 89 PLN za dzień

 6. Hotel Zamek Królewski znajduje się w pięknym, czternastowiecznym zamku, wybudowanym przez króla Kazimierza Wielkiego w Niepołomicach. Zamek w Niepołomicach to

  Od 200 PLN za dzień

 7. Hotel Lech

  hotelSiedlec(Kłaj: 3.6km do centrum)  

  Od 90 PLN za dzień

Kłaj i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Kłaju

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet