Pokoje gościnne Kietrz

Znaleziono obiektów:6

 • Kietrz
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. budynek parterowy położony przy głównej ulicy, miejsce do grilla, zlokalizowany w centrum miasta, blisko obiekty sportowe, basen, sauna, boisko Orlik, wif

  Zobacz ofertę

 2. Nowe pokoje gościnne położone w spokojnej dzielnicy Kietrza, niezależne wejście, dwie łazienki, przestronny salon połączony z ogólnodostępną kuchnią.

  Zobacz ofertę

 3. Pokoje Kietrz, pokoje gościnne Kietrz, noclegi Kietrz, pokoje Kietrz.

  Zobacz ofertę

 4. Pokoje Gościnne

  pokoje gościnneRaków(Kietrz: 5.8km do centrum)  

  Oferujemy pokoje jedno i wieloosobowe. Wyżywienie we własnym zakresie bądź zamówione w naszej jadłodajni. Atrakcyjna cena, dogodna lokalizacja.

  Zobacz ofertę

Pokoje do wynajęcia Kietrz i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Kietrzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie