Noclegi Kiersztanowo

Znaleziono obiektów:19

 • Kiersztanowo
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Gościniec Pod Dębem

  pensjonatWilimy(Kiersztanowo: 5.6km do centrum)  

  Całoroczny pensjonat Gościniec Pod Dębem w miejscowości Wilimy, położony nad pięknym jeziorem Dadaj.
 2. "Apartament Dadaj"

  apartamentDadaj(Kiersztanowo: 8.7km do centrum)  

  Apartament Dadaj, w pełni wyposażone komfortowe mieszkanie dla maks. 5 osób. Znakomita lokalizacja przy jeziorze Dadaj w pobliżu grzybnych lasów.
 3. Chata Z Bali

  dom letniskowyPiszewo(Kiersztanowo: 7.2km do centrum)  

  Domek letniskowy z bala z własnym zejściem do jeziora...
 4. Pod Jaworami

  dom letniskowyBiesówko(Kiersztanowo: 6.0km do centrum)  

  Dom letniskowy nad jeziorem dla 11 osób (150m2). Własny pomost i łódź wiosłowa. Taras, kominek, grilownia, plac zabaw. Właściciel mieszka w domu obok.
 5. Domek Kempingowy

  dom letniskowyPiszewo(Kiersztanowo: 8.4km do centrum)  

  Witam! Oferuję Państwu wynajem 4 osobowej zabudowanej przyczepy campingowej z tarasem nad przepięknym, pierwszej klasy czystości jeziorem Luterskim. Przyczepa
 6. Dom Letniskowy

  dom letniskowyPiszewo(Kiersztanowo: 7.3km do centrum)  

  Brak tłumaczenia
 7. Gościniec Zerbuń Zacisze

  agroturystykaZerbuń(Kiersztanowo: 4.2km do centrum)  

  Gościniec Zerbuń "Zacisze", to nowo otwarty, z początkiem grudnia 2008, obiekt położony w pięknej Krainie Warmii w otoczeniu lasów, pagórków, łąk i stawów. Jest
 8. Pokoje gościnne dla 13 osób (3 p. 2-osobowe, 1 p. 3-osobowy, 1 p. 4-osobowy, 3 łazienki, pokój wypoczynkowy, jadalnia), we wsi Wilimy, nad Jeziorem Dadaj, 15 km
 9. Radosty to niewielka wieś położona między Jezioranami a Barczewem, wtopiona w uroczy warmiński pejzaż. Nie jest to okolica szczególnie zagospodarowana rolniczo.

Kiersztanowo i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 19 z 19 w Kiersztanowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet