Informacje o obiekcie

Adres:
Ośrodek Edukacji Ekologicznej ul. Bohaterów Porytowego Wzgórza 35, 23-300 Janów Lubelski,
woj. lubelskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2009-05-04

Rodzaj pokoju Zakres cenowy Rodzaj ceny
2 osobowe 40 PLN - 50 PLN od osoby
3 osobowe 40 PLN - 50 PLN od osoby
apartamenty 120 PLN - 150 PLN od osoby

Nadleśnictwo Janów Lubelski zaprasza do korzystania z leśnej bazy noclegowej. Przebywając w naszym ośrodku lub kwaterach leśnych można czynnie wypocząć robiąc zimowe zapasy z jagód, żurawin, grzybów czy oddając się pieszej lub rowerowej wycieczce (rowery do wypożyczenia na miejscu). Każdy przybywający tu ulega urokowi miejscowych lasów.

Latem można wędrować przygotowanymi przez nadleśnictwo ścieżkami przyrodniczymi i rowerowymi. Ceniący sobie odpoczynek nad wodą mogą wybrać się nad Janowski Zalew lub łowić ryby w licznych w okolicy stawach. Zimą natomiast można nacieszyć się urokami śnieżnych krajobrazów i znajdujących się w okolicy terenów narciarskich do uprawniania narciarstwa zjazdowego w Batorzu i Chrzanowie.

Otaczające kwatery Lasy Janowskie obfitują w zwierzynę grubą, zachęcając do polowań, obserwacji zwierzyny i spacerów na łonie natury. Stanowią idealne miejsce na udany weekend, czy spotkanie w ciszy i spokoju z dala od zgiełku i codzienności.

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Grill
  • Udogodnienia: Udogodnienia dla niepełnosprawnych, Winda
  • Na terenie obiektu: Bar/Restauracja (Bar), Stołówka
  • Dla biznesu: Sala konferencyjna
  • Internet: Internet (wifi)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie