Informacje o obiekcie

Adres:
"Piętnastka" Noclegi Pracownicze ul. Lubelska 15/6, 85-326 Bydgoszcz,
woj. kujawsko-pomorskie, Polska

Obiekt w bazie od: 2011-11-21

Zapraszamy do noclegu niemal w samym centrum Bydgoszczy. Posiadamy atrakcyjną cenowo ofertę o zróżnicowanym standardzie.

Jesteśmy zlokalizowani w centrum Bydgoszczy na ul. Lubelskiej w bliskim sąsiedztwie Uczelni UTP, UKW, WSG oraz Kujawsko-Pomorskiego Centrum Pulmonologii. Stary Rynek, Wyspa Młyńska, Opera Nova i wszystkie atrakcje centrum miasta około 10-15 min pieszo. Łatwy dojazd do dworca PKP, PKS. W pobliżu przystanki tramwajowe i autobusowe, galeria handlowa, sklepy, restauracje oraz puby.

Specjalizujemy się w noclegach dla pracowników firm. Posiadamy atrakcyjną cenowo ofertę o zróżnicowanym standardzie. Jesteśmy elastyczni i każdorazowo staramy się dostosować do potrzeb naszych klientów.

Posiadamy pokoje z łazienkami, pokoje z dostępem do łazienki. wynajmujemy również duże i przestronne mieszkania 3 i 4 pokojowe.

Ceny ustalamy indywidualnie na podstawie liczby osób i planowanego czasu pobytu.

Cena 17 zł/doba dla grup pracowników podczas pobytu powyżej miesiąca czasu.

Doba noclegowa od 13:00-11:00

ZAPRASZAMY SERDECZNIE !!!

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 13:00 do 11:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Bydgoszczy:
    - w Centrum,
    - na Błoniach,
    - na Wilczaku
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie