Noclegi Kępa Gostecka

Znaleziono obiektów:3

 • Kępa Gostecka
 • i okolica

Filtruj wynik

Kępa Gostecka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kępie Gosteckiej

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka "Nad Wisłą"

  agroturystykaKłudzie(Kępa Gostecka: 2.0km do centrum)  

  Gospodarstwo zlokalizowane jest na terenie byłego Ośrodka Wypoczynkowego Zakładów Metalowych Łucznik w Radomiu. Dojazd z soleckiego rynku , kierujemy się na

  Od 55 PLN za dzień

 2. Truskawkowo

  agroturystykaSzkuciska(Kępa Gostecka: 9.6km do centrum)  

  Wygodny domek położony na spokojnej wsi , 14 km od Kazimierza Dolnego, otoczony sadami jabłoniowymi, wiśniowymi oraz truskawkowymi polami. Zapraszamy rodziny z
 3. Pałac Piotrawin

  zamek, pałac, dworekPiotrawin(Kępa Gostecka: 5.5km do centrum)  

  Pałacyk usytuowany nad Wisłą, stylowe wnętrza, wspaniały widok z tarasu. Pyszne posiłki, solidny standard obiektu. Zobacz koniecznie zdjęcia naszych pokoi !

Kępa Gostecka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kępie Gosteckiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet