"Sady Żoliborskie Exclusive Apartaments"

Apartament w Warszawie

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Cena od: 50 całość

Informacje o obiekcie

ul. Sady Żoliborskie , 01-770 Warszawa odległość od centrum: 4.7 km

Opis

Chcecie Państwo spędzić parę dni w Warszawie, a może dłużej? Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Została ona stworzona, aby jak najbardziej uprzyjemnić i ułatwić pobyt w Warszawie. Dogodna lokalizacja, duży komfort i niskie ceny - to cechuję naszą ofertę.
Apartamenty są idealną alternatywą dla pokoi hotelowych. Położone w ścisłym centrum miasta, niedaleko restauracji, muzeów czy teatrów. Przestronne, w pełni umeblowane i wyposażone we wszelki niezbędny sprzęt. Wysoki standard i przyjemna atmosfera przygotowanych przez nas apartamentów sprawią, że poczujecie się Państwo jak u siebie w domu. U nas znajdziecie prywatność jakiej nie zaznacie w pokojach hotelowych.
Idealne rozwiązanie dla osób, które przyjeżdżają w celach turystycznych jak i służbowych. W zależności od celu Waszego pobytu nasz personel w najbardziej staranny sposób uprzyjemni i ułatwi pobyt w Warszawie.
Apartamenty mogą być wynajmowane na dni, tygodnie bądź miesiące w zależności od potrzeb, dla osób prywatnych, bądź firm. Cena wynajmu jest stała, bez względu na ilość zakwaterowanych nim osób.
Nasz personel jest dostępny 24h na dobę. Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w dokonaniu rezerwacji, dostarczymy wszelkie niezbędne informacje, w razie potrzeby pomożemy zagospodarować czas pobytu, zorganizujemy różnego rodzaju atrakcje, wszystko w zależności od Twoich potrzeb. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Obiekt w bazie od: 2009-03-25

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Warszawie: - na Żoliborzu - na Burakowie