Noclegi Kazimierza Wielka

Znaleziono obiektów:4

 • Kazimierza Wielka
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dwór W Odonowie

  zamek, pałac, dworekOdonów(Kazimierza Wielka: 2.0km do centrum)  

  12 pokoi urządzonych w dawnym stylu, biblioteka, Park, Salon kominkowy, TV i inne rozliczne udogodnienia do przenocowania 35 osób w komfortowych warunkach.

  Zobacz ofertę

 2. Pokoje Gościnne

  agroturystykaKrzyszkowice(Kazimierza Wielka: 7.1km do centrum)  

  Tanie noclegi-Agroturystyka-pokoje gościnne- pole namiotowe-Tanie noclegi!! Oferujemy Państwu szereg atrakcji: przejażdżki konne i bryczką, grill, kuligi, kuce.

  Zobacz ofertę

 3. Dworek Niedzieli to wyremontowany w ostatnich latach dawny Dworek Łubieńskich. Po gruntownym remoncie i przy pozostawieniu w pełni oryginalnego wyglądu

  Zobacz ofertę

Kazimierza Wielka i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Kazimierzy Wielkiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie