Noclegi Kawęczyn

Znaleziono obiektów:6

 • Kawęczyn
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dworek pod Wiechą proponuje noclegi dla grup zorganizowanych oraz osób prywatnych

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Rancho Pod Bocianem

  hotelPrzypki(Kawęczyn: 9.9km do centrum)  

  "Rancho pod Bocianem" - imprezy firmowe, szkolenia, konferencje i wesela. Hotel pod Warszawą z przepięknym 20 hektarowym terenem. Park linowy, stawy z rybami.

  Zobacz ofertę

 3. Bullerbynowy Dom

  dom do wynajęciaŚwiętochów(Kawęczyn: 8.9km do centrum)  

  Dom dla grup, 35 km od Warszawy. Miejsca noclegowe: 24 w domu, 30 w domkach, 60 w namiotach tipi. Duży ogrodzony teren, blisko lasu, ok. 5 km od Tarczyna.

  Zobacz ofertę

 4. 25 miejsc w domu + 30 w drewnianych domkach + 60 w namiotach tipi , ogrodzony teren 1 ha, miejsce na ognisko, w okolicy lasy, łąki, stajnie.

  Zobacz ofertę

 5. Zajazd Banderoza

  zajazdWola Przypkowska(Kawęczyn: 8.8km do centrum)  

  - znajdujemy się przy trasie E - 7 (Warszawa- Kraków) 25 km od centrum Warszawy - organizujemy przyjęcia okolicznościowe, wesela, bankiety, konferencje itp.

  Zobacz ofertę

Kawęczyn i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 6 z 6 w Kawęczynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie