Pokoje gościnne Karwik

Znaleziono obiektów:4

 • Karwik
 • i okolica
 • Pokoje gościnne

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom letniskowy na szlaku wielkich jezior mazurskich...
 2. Sielskie Klimaty

  agroturystyka(dodatkowy typ: pokoje gościnne)Karwik(0.0km do centrum)  

  Na skraju Puszczy Piskiej czeka na Państwa urokliwe i spokojne miejsce - pensjonat Sielskie Klimaty. Jest on położony na malowniczym wzniesieniu z dala od wsi.
 3. Karwika 122. Klimatyczne miejsce na Mazurach, w którym spędzisz niezapomniane wakacje. Zapewniamy szum drzew, łąki do wąchania i lasy do spacerowania.
 4. Pokoje ''U Mariusza''

  pokoje gościnneŁupki(Karwik: 7.4km do centrum)  

  Zapraszamy, gwarantujemy że pobyt u nas będzie doskonałym wypoczynkiem.

Pokoje do wynajęcia Karwik i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Karwiku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet