Noclegi Karwica

Znaleziono obiektów:5

  • Karwica
  • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

  1. Gospodarstwa agroturystycznego "Złoty konik" znajduje się w pięknej wsi Karwica w odległości 12km od m. Ruciane Nida. Jazda konna . Wycieczki rowerowe i ...
  2. Do dyspozycji gości: Kuchnia ogólnodostępna oraz taras. W domu komfortowo może wypoczywać 6 osób dorosłych tyle jest miejsc do spania. Min. okres wynajmu 3 dni.
  3. Dom

    dom do wynajęciaKrzyże(Karwica: 3.0km do centrum)  

    Dom całoroczny znajduje się w samym sercu Mazurskiego Parku Krajobrazowego, nad Jeziorem Nidzkim.
  4. Witamy na łonie przyrody w Stanicy Wodnej Czaple. Już krótka chwila spędzona w wirtualnym odwzorowaniu tego urokliwego miejsca zachęci Państwa do odwiedzenia

Karwica i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Karwicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet