Ośrodek wypoczynkowy Karpicko

Znaleziono obiektów:5

  • Karpicko
  • i okolica
  • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Ośrodki wypoczynkowe Karpicko i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 5 z 5 w Karpicku

Lista obiektów noclegowych

  1. Korzystaj z LATA. Pokoje najbliżej plaży!!!

    Ośrodek Wypoczynkowy "Wrzos" położony jest w niewielkiej wsi Boruja nad jeziorem Kuźnickim. Jest to jedno z najczystszych jezior w całej Wielkopolsce.

    Od 40 PLN za dzień

Ośrodki wypoczynkowe Karpicko i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 5 z 5 w Karpicku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet