Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Noclegi Karlino

Znaleziono obiektów:11

 • Karlino
 • i okolica

Filtruj wynik

Karlino i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Karlinie

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka Noclegi Maya

  agroturystykaRobuń(Karlino: 14.1km do centrum)  

  Noclegi pracownicze, zapraszamy firmy.

  Oferujemy ciszę i spokój z daleka od innych zabudowań , gdzie bliski kontakt z naturą zapewni każdej rodzinie komfortowy wypoczynek.
 2. Prowadzimy gospodarstwo agroturystyczne od 1999 roku. Zapewniamy gościom świetną lokalizację i przyjemny wypoczynek. Serdecznie zapraszamy!!!
 3. Oferujemy w pełni wyposażone pokoje dla pracowników z łazienkami i bez. Na terenie Obiektu jest również dostępna dla wszystkich kuchnia. Obiekt oferuje 5 pokoi.
 4. Hostel Przystań

  hostelRościno(Karlino: 4.1km do centrum)  

  Hostel Przystań położony w malowniczej wsi Rościno zaprasza wędkarzy, kajakarzy i nie tylko do skorzystania z noclegów oddalonych 100 m od rzeki Parsęta.
 5. Mieszkanie

  noclegi pracowniczeLubiechowo(Karlino: 4.4km do centrum)  

  samodzielne mieszkanie na 12 miejsc noclegowych, kuchnia, łazienka, tv
 6. Noclegi

  kwatera prywatnaKarlino(6.2km do centrum)  

Karlino i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 11 z 11 w Karlinie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet