Noclegi Kamińsko

Znaleziono obiektów:5

 • Kamińsko
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Kamińsko, spokojna wieś w odległości 40 km na zachód od Częstochowy, malowniczo położona nad rzeką Liswartą na obszarze przepięknego parku krajobrazowego...

  Zobacz ofertę

 2. Apartament

  apartamentKamińsko(0.0km do centrum)  

 3. Agroturystyka Rybaczówka

  agroturystykaPawełki(Kamińsko: 7.3km do centrum)  

 4. domek 10-osobowy, drewniany. na parterze: kuchnia, jadalnia, salon, wc. na piętrze: 3 sypialnie, łazienka. w domku: tv, radio, dostęp do internetu bezpłatny.

  Zobacz ofertę

Kamińsko i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 5 z 5 w Kamińsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie