• Kamieńsk
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Kwatera Prywatna Lila

  kwatera prywatnaDobryszyce(Kamieńsk: 8.9km do centrum)  

 2. Agroturystyka "Nad Stawem"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Parzniewice(Kamieńsk: 10.8km do centrum)  

  Wolno stojący dom w całości do dyspozycji gości. 3-pokoje, łazienki duży salon-jadalnia z kominkiem i aneksem, taras , cicha spokojna okolica . Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 3. Przytulne pokoiki 2, 3, 4 osobowe, mile widziani turyści, grupy pracownicze, sportowe, wycieczki, studenci, goście weselni oraz indywidualni. zapraszam.

  Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Kamieńsk i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 3 z 3 w Kamieńsku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie