Noclegi Kamiennik

Znaleziono obiektów:10

 • Kamiennik
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wiejska Baza Noclegowa usytuowana jest w niezwykle pięknej okolicy. Dla swych gości posiada przygotowane 3 pokoje z łazienkami i osobnymi wejściami oraz

  Zobacz ofertę

 2. Dom Pod Sosnami

  dom letniskowyLubiewo(Kamiennik: 10.0km do centrum)  

  Dom na skraju wsi Lubiewo k/ Drezdenka. Wieś położona jest nad pięknym i czystym jeziorem Łubowo na obszarze leśnym objętym programem n 2000.

  Zobacz ofertę

 3. "Słoneczny Dom"

  dom do wynajęciaLubiewo(Kamiennik: 9.9km do centrum)  

  Lubiewo - dom nad jeziorem. Zapomnijcie o cywilizacji i naładujcie akumulatory :) Czyste jezioro, piękne lasy i kameralna wieś. Zamieszkajcie w 100-letnim domu.

  Zobacz ofertę

 4. Leśny Dworek

  pensjonatKwiejce(Kamiennik: 3.5km do centrum)  

  Możliwość przygotowania dodatkowych posiłków w kuchni zewnętrznej - tylko wiosna, lato, jesień.

  Zobacz ofertę

 5. Gospodarstwo Agroturystyczne w Puszczy Noteckiej. Budynek położony jest w malowniczej okolicy nad rzeczką i 30 hektarowymi stawami rybnymi w środku Puszczy.

  Zobacz ofertę

 6. Ośrodek posiada 35 koni przystosowanych do jazdy wierzchem oraz konie, które mogą służyć jako siła pociągowa do jazdy w bryczkach. Atrakcją dla dzieci są koniki

  Zobacz ofertę

 7. Leśny Dworek

  agroturystykaKwiejce(Kamiennik: 3.4km do centrum)  

  Wypoczynek i rekreacja w samym sercu Puszczy Noteckiej.

  Zobacz ofertę

 8. Sarenka Zajazd Janina Bednarz

  zajazdPiłka(Kamiennik: 6.0km do centrum)  

Kamiennik i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Kamienniku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie