Kwatera prywatna Kamienica Królewska

Znaleziono obiektów:4

 • Kamienica Królewska
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Zapraszamy na nocleg przez CAŁY ROK. Kamienica Królewska – miejscowość położona między malowniczymi jeziorami, otoczona pięknymi lasami.

  Zobacz ofertę

 2. Nad Strumykiem

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Kamienicki Młyn(Kamienica Królewska: 1.3km do centrum)  

  Ekologiczne gospodarstwo agroturystyczne Nad Strumykiem znajduje się na terenie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego, wśród lasów i jezior. Do dyspozycji gości...

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka "U Myśliwego"

  agroturystyka(dodatkowy typ: kwatera prywatna)Skrzeszewo(Kamienica Królewska: 5.6km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne „u Myśliwego” mieści się w kaszubskiej wsi Skrzeszewo, położonej nad rzeką Bukowiną w otulinie Kaszubskiego Parku Krajobrazowego.

  Zobacz ofertę

 4. Kwatera Prywatna "U Reginy"

  kwatera prywatnaKamienicki Młyn(Kamienica Królewska: 1.3km do centrum)  

  Piętro domu jednorodzinnego położonego na wsi. 3 pokoje 6-osobowe, kuchnia, łazienka, w pełni umeblowane, 700 m do jeziora, na skraju lasu...

  Zobacz ofertę

Kwatery prywatne Kamienica Królewska i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 4 z 4 w Kamienicy Królewskiej

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie