Noclegi Kamień

Znaleziono obiektów:3

  • Kamień
  • i okolica

Filtruj wynik

Kamień i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kamieniu

Lista obiektów noclegowych

  1. Zajazd

    zajazdKamień(1.1km do centrum)  

    Zajazd zlokalizowany przy drodze nr 844 prowadzącej do przejścia granicznego z Ukrainą w Zosinie i Dorohusku.
  2. Gospodarstwo nasze położone jest we wschodniej części Polski, w międzyrzeczu Bugu i Wieprza na Pagórach Chełmskich, przylega do lasu Borek. Zapraszamy!
  3. Pokoje, noclegi, wesela, przyjęcia, bankiety.

Kamień i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 3 z 3 w Kamieniu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet