Dom do wynajęcia Kalnica

Znaleziono obiektów:16

 • Kalnica
 • i okolica
 • Dom do wynajęcia

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Wolne terminy dopiero od 02.09...Zapraszamy!

  Zobacz ofertę

 2. Gospodarstwo Agroturystyczne Pod Brzózką w miejscowości Cisna. Pokoje, wyżywienie, parking. Spokojny wypoczynek w górach na świeżym powietrzu.

  Zobacz ofertę

 3. ZAREZERWUJ pobyt na FERIE ZIMOWE chaty z widokami na Bieszczadzkie Połoniny! :)

  Zapraszamy Państwa do spędzenia urlopu w jednej z czterech starych drewnianych chałup, przeniesionych i zaadaptowanych do zamieszka. Widok na Połoniny :)

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka "Miodunki"

  agroturystyka(dodatkowy typ: dom do wynajęcia)Strzebowiska(Kalnica: 2.8km do centrum)  

  Zapraszamy na FERIE ZIMOWE. 10% taniej.

  Agroturystyka w Miodunkach (nowy obiekt położony we wsi Strzebowiska, między Cisną a Wetliną, to miejsce do odpoczynku, ciszy i spokoju.. Serdecznie Zapraszamy.

  Zobacz ofertę

 5. Domki Pod Jawornikiem dostępne przez cały rok. Przeznaczone dla 67 osób. Na parterze znajduje się salon z kominkiem, kuchnia, łazienka. Z salonu widok na góry.

  Zobacz ofertę

 6. Barczykówka

  dom do wynajęciaCisna(Kalnica: 7.5km do centrum)  

  Serdecznie witamy wszystkich Gości w naszym domu, w przepięknej bieszczadzkiej miejscowości jaką jest Cisna. Do Państwa dyspozycji oddajemy dom o pow. 130 m2.

  Zobacz ofertę

 7. Domek Bobelina

  dom do wynajęciaStrzebowiska(Kalnica: 3.1km do centrum)  

  domek Bobelina w 8.5 km od Wetliny do wynajęcia – cały dom - do 12 osób!!! oferta: Przygotowaliśmy do pełnej dyspozycji całoroczny, komfortowy ogrzewany dom

  Zobacz ofertę

 8. Domki Obertyny

  dom do wynajęciaStrzebowiska(Kalnica: 3.2km do centrum)  

  Dwa Domki z drewna świerkowego. Na zewnątrz każdego domku taras. Poniżej domków znajduje się kryta wiata ogniskowo-grillowa (duży grill).

  Zobacz ofertę

 9. Zielony Domek

  dom do wynajęciaCisna(Kalnica: 7.5km do centrum)  

  Zapraszamy do „Zielonego domku”, oferujemy Państwu możliwość indywidualnego wynajęcia 2 osobowych pokoi lub też rezerwacji całego domku po atrakcyjnej cenie!

  Zobacz ofertę

 10. Chata Gata Negra

  dom do wynajęciaWetlina(Kalnica: 0.2km do centrum)  

  gata negra jest położona w sercu bieszczad, w zwiazku z tym stanowi super miejsce do penetracji szlaków jak i poznawania bogatej przyrody i specyfiki rejonu

  Zobacz ofertę

 11. "Smerek9"

  dom do wynajęciaSmerek(Kalnica: 3.8km do centrum)  

  Dom do wynajęcia na wspaniałe wakacje w najpiękniejszym rejonie kraju - Bieszczadach. Oferujemy do wynajęcia cały dom w którym komfortowo może mieszkać 8 osób.

  Zobacz ofertę

 12. Chata Balówka - całoroczna, komfortowa, do wynajmowania w całości, położona na skraju malowniczej górskiej wioski. Dwie sypialnie, salon, kuchnia, łazienka.

  Zobacz ofertę

 13. Kurnachata

  dom do wynajęciaStrzebowiska(Kalnica: 2.0km do centrum)  

  Całoroczna chata z Bala położona w malowniczej miejscowości Strzebowiska. Do dyspozycji 2 sypialnie, salon z kominkiem, jadalnia i w pełni wyposażona kuchnia.

  Zobacz ofertę

 14. Wetlinowo

  dom do wynajęciaWetlina(Kalnica: 7.6km do centrum)  

  Cisza, spokój i cudowne Bieszczady – jeśli o tym marzysz – to zapraszamy do naszego domu położonego w Wetlinie, u stóp Hnatowego Berda. Z tarasu, który jest

  Zobacz ofertę

 15. Dom Zielone Wzgórze

  dom do wynajęciaWetlina(Kalnica: 7.9km do centrum)  

  Oferta: Zapraszamy Państwa do odpoczynku w nowym komfortowym domu z kominkiem. Dom jest duży około 150 m2. Znajduje się on u podnóży połoniny Wetlińskiej oraz w

  Zobacz ofertę

 16. ChataSmerek

  dom do wynajęciaSmerek(Kalnica: 2.8km do centrum)  

Domy do wynajęcia Kalnica i okolica

Dom do wynajęcia od 1 do 16 z 16 w Kalnicy

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie