Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Agroturystyka Junoszyno

Znaleziono obiektów:12

 • Junoszyno
 • i okolica
 • Agroturystyka

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. 55 miejsc noclegowych w namiotach historycznych z okresu średniowiecza. Dodatkowo w ofercie ciekawe zajęcia edukacyjne nawiązujące do średniowiecza.

  Zobacz ofertę

 2. Chatka u Małgosi i Tadka

  agroturystykaStegienka(Junoszyno: 2.7km do centrum)  

  Domki 4-6 osobowe, cisza i spokój. 4 km do morza, 3 do Jantaru. Możliwość grillowania i wędzenia ryb, do dyspozycji altanka. Możliwość łowienia ryb i jazdy...

  Zobacz ofertę

 3. Verona

  agroturystykaKobyla Kępa(Junoszyno: 9.9km do centrum)  

  Jesteśmy gwarancją udanego wypoczynku!!! ;)

  Zobacz ofertę

 4. Agroturystyka

  agroturystykaKobyla Kępa(Junoszyno: 9.6km do centrum)  

 5. Park Jantar

  agroturystykaJantar(Junoszyno: 3.6km do centrum)  

  "Park Jantar" - niewielki ośrodek wypoczynkowy położony w zacisznej leśnej kotlinie, oddalony od morza 800m. Idealne miejsce na rodzinny wypoczynek.

  Zobacz ofertę

 6. Agro Ostoja

  agroturystykaDrewnica(Junoszyno: 8.9km do centrum)  

  Witamy serdecznie wszystkich zainteresowanych!!!! Jeżeli pragniesz ciszy i spokoju to znakomicie trafiłeś. Oferujemy tani wypoczynek w pięknej miejscowości

  Zobacz ofertę

 7. agrofarm usytuowany jest na terenie malownicznej Mierzei Wiślanej. Dostęp do morza znajduje się w odległości ok. 1000 m, a dostęp do rzeki Wisły Królewieckiej

  Zobacz ofertę

 8. Wolna Chata U Rybaka

  agroturystykaJantar(Junoszyno: 3.1km do centrum)  

  Udany wypoczynek z degustacją świeżej rybki, prosto od rybaka, w komfortowych pokojach. Rodzinna atmosfera w spokojnej części miejscowości niedaleko do morza.

  Zobacz ofertę

 9. Agroturystyka "Ewa"

  agroturystykaRybina(Junoszyno: 5.5km do centrum)  

  Rybina - malownicza miejscowość nad rzeką Szkarpawą i Wisłą Królewiecką. Położona 5 km od morza (Stegna). Oferujemy 3 pokoje (3, 4, 5 osobowe) z dostępem do

  Zobacz ofertę

 10. U Heleny

  agroturystykaMikoszewo(Junoszyno: 7.6km do centrum)  

  Sylwester 2017 nad morzem dla grupy 20-osobowej!!! Nocleg zapewniony, udekorowana sala balowa i zaplecze kuchenne całkowicie wyposażone.

  Zobacz ofertę

Agrowczasy Junoszyno i okolica

Agroturystyka od 1 do 12 z 12 w Junoszynie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie