Noclegi Józefów nad Wisłą

Znaleziono obiektów:4

 • Józefów nad Wisłą
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Dom

  kwatera prywatnaTarłów(Józefów nad Wisłą: 9.2km do centrum)  

 2. Pałac Piotrawin

  zamek, pałac, dworekPiotrawin(Józefów nad Wisłą: 7.9km do centrum)  

  Pałacyk usytuowany nad Wisłą, stylowe wnętrza, wspaniały widok z tarasu. Pyszne posiłki, solidny standard obiektu. Zobacz koniecznie zdjęcia naszych pokoi !

  Zobacz ofertę

 3. Kwatera znajduje się we wsi Rybitwy w pobliżu Józefowa nad Wisłą (1 km), na szlaku turystycznym Sandomierz - Kazimierz. Oferujemy 12 miejsc noclegowych, dwie w

  Zobacz ofertę

 4. Rybitwiak

  agroturystykaRybitwy(Józefów nad Wisłą: 1.6km do centrum)  

Józefów nad Wisłą i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 4 z 4 w Józefowie nad Wisłą

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie