Dom do wynajęcia Jodłów

Znaleziono obiektów:1

  • Jodłów
  • i okolica
  • Dom do wynajęcia

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Domy do wynajęcia Jodłów i okolica

Dom do wynajęcia od 1 do 1 z 1 w Jodłowie

Lista obiektów noclegowych

  1. Lisia Chata

    dom do wynajęciaKamieńczyk(Jodłów: 8.6km do centrum)  

    Nowy drewniany dom o pow. 130 m2 z pięknym widokiem na Masyw Śnieżnika oraz całą Kotlinę Kłodzką położony w urokliwej miejscowości jaką jest Kamieńczyk.

    Od 250 PLN za dzień

Domy do wynajęcia Jodłów i okolica

Dom do wynajęcia od 1 do 1 z 1 w Jodłowie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet