Pokoje Gościnne Radek

Pokoje gościnne w Kątnie

Kątno 29C, 14-133 Stare Jabłonki,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Reklama

Advertisement

Informacje o obiekcie

Do wynajęcia: Cena: Ilość: Struktura:
Pokój 2-osobowy 70 - 105 PLN osoba 4 Zobacz
Pokój 4-osobowy 215 - 260 PLN całość 1 Zobacz
Apartament 4-osobowy 240 - 280 PLN całość 1 Zobacz

Opis

Z przyjemnością i bardzo serdecznie zapraszamy miłośników wczasów nad wodą, spotkań z przyrodą, kulturą regionu, zwolenników aktywnego wypoczynku oraz leniwego relaksu, ceniących ciszę i spokój na wspólne spędzenie wolnego czasu do naszego całorocznego nowego domu położonego nad jeziorem Szeląg Wielki. Dom znajduje się na skraju wsi Kątno otoczonej lasem i przylegającej do jeziora, położonej na obszarze chronionego krajobrazu. Działka wokół domu o powierzchni 0,5 ha w odległości ok. 80 m od brzegu jeziora , 8 km od Ostródy i trasy nr 7 Warszawa – Gdańsk i 2 km od Starych Jabłonek oraz trasy nr 16 Grudziądz – Augustów, 3 km od terenów chronionych Natura 2000 . Dobre miejsce na wypoczynek dla tych co marzą o pobycie na Mazurach, a nie lubią daleko jechać i dla tych co potrzebują noclegu w czasie dalszej podróży. W pokojach gościnnych i pomieszczeniach pobytu dziennego jak i na całej posesji stworzono gościom domowe warunki. Na posesji znajdują się miejsca postojowe dla samochodów gości , boisko trawiaste do gier sportowych, miejsce na ognisko i na biesiady pod wiatą drewnianą z wbudowanym kamiennym grillem, wędzarnią i kuchnią z fajerkami przeznaczoną do smażenia świeżo złowionych ryb i przyrządzania różnych potraw na świeżym powietrzu , plac zabaw dla dzieci w przyjemnym otoczeniu młodego sadu i ogródka przydomowego, trawniki do leżakowania ,ławeczki widokowe pod pergolami. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo gościom ponieważ teren posesji jest ogrodzony , oświetlony i monitorowany. Zapraszamy na pobyt w domu o wysokim standardzie ( ogrzewanym ekologicznie pompą ciepła , z wentylacją wymuszoną z odzyskiem ciepła) , przystosowanym również do pobytu osoby niepełnosprawnej .

Obiekt w bazie od: 2014-08-01

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 16:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill, Miejsce na ognisko, Wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna, Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne, Możliwość zlecenia prania, Możliwość zlecenia prasowania), Wypożyczalnia sprzętu wodnego, Sala kominkowa
  • Udogodnienia: Klimatyzacja, Udogodnienia dla niepełnosprawnych
  • Na terenie obiektu: Stołówka, Sport i rekreacja (Boisko do gry)
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking, w cenie)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Opcje wyżywienia: Opcje wyżywienia (Śniadanie)
  • Dla rodzin z dziećmi: Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Sala zabaw dla dzieci, Plac zabaw dla dzieci, Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina, Sala telewizyjna / gier / świetlica), Wyposażenie dla rodzin z dziećmi (Łóżeczko dziecięce, Krzesełko do karmienia, Wanienka, Nocnik)
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet