"Ranczo na Zagórzu"

Dom letniskowy w Kąśnej Dolnej

Brak oceny

Reklama

Pokoje Gościnne

Miejscowość: Wierchomla Mała

NAJLEPSZA LOKALIZACJA 150 METRÓW DO STOKU I WYCIĄGU KRZESEŁKOWEGO WIERCHOMLA ZAPRASZAMY .

Informacje o obiekcie

Ciężkowice 26A , 33-190 Ciężkowice odległość od centrum: 1.4 km

Opis

Gospodarstwo Agroturystyczne "Ranczo na Zagórzu" zaprasza na wypoczynek do komfortowych, drewnianych domków położonych pośród pagórków Pogórza Ciężkowickiego,wśród pięknych krajobrazów, w małej wiosce Kąśna Dolna. Do Państwa dyspozycji są dwa domki - każdy 6-osobowy (po 2 pokoje dwu osobowe na górze oraz dwu osobowe łóżko znajdujące się w salonie)oraz łóżeczko dziecięce. Domki posiadają wyposażoną kuchnię, TV, internet na zew. obiektu,drewnianą werandę z kompletem mebli ogrodowych, grill, altanę, oczko wodne oraz osobny parking. Dla dzieci piaskownica z drewnianym domkiem oraz zjeżdżalnią, dziecięcy basen i trampolina. Domki położone są w bezpośrednim sąsiedztwie lasu grzybowego, szlaków turystycznych i rowerowych oraz klasycznego dworku z około 1833 roku w którym obecnie mieści się Centrum Ignacego Jana Paderewskiego.
Wyjątkową atrakcją jest Rezerwat Przyrody Nieożywionej Skamieniałe Miasto, Muzeum Przyrodnicze im. K. i W. Tomków w Ciężkowicach a także Wąwóz Czarownic.
W okolicy znajduje się Jezioro Rożnowskie (18,2 km), Zwierzyniec w Stróżach (12,8 km) a także Muzeum Pszczelarstwa w Stróżach.
Serdecznie zapraszamy wszystkich którzy chcą wypocząć z dala od miejskiego zgiełku oraz tych którzy wolą aktywny wypoczynek.
Serdecznie zapraszamy!!!

Obiekt w bazie od: 2015-04-20

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Grill
  • Internet: Internet (wifi)
  • Dla rodzin z dziećmi: Wyposażenie dla rodzin z dziećmi, (Łóżeczko dziecięce, Wanienka) Udogodnienia dla rodzin z dziećmi (Plac zabaw dla dzieci [Piaskownica, Huśtawka, Zjeżdżalnia, Trampolina])