Obiekty promowane w najbliższej okolicy

Kwatery Prywatne

Kwatera prywatna w Gdańsku

Informacje o obiekcie

Hotel pracowniczy Gdansk Kwatery Noclegi w Gdańsku

Cena od 25zł os/doba - w przypadku mniejszych grup stawki ustalane indywidualnie.

GDAŃSK - Mieszkanie, Pokoje, Tanie Kwatery Pracownicze, Noclegi dla pracowników

DOGODNA LOKALIZACJA GDAŃSK CENTRUM, SPRAWNA KOMUNIKACJA

Rezerwacja tylko Tel: 609-951-964

Gdańsk Chełm, ul.Rejenta

Jeżeli szukasz taniego, cichego i dobrze skomunikowanego noclegu w centrum Gdańska - Serdecznie Zapraszamy !!

Do dyspozycji gości oddajemy 3 pokoje na niezależnym poziomie budynku, w tym dwa o powierzchni ok.40m każdy (2 x 4 os.) oraz dwie łazienki. Widne, przestronne oraz zadbane pomieszczenia.Obsługujemy maksymalnie grupy 10 osobowe.

Wyposażenie obejmuje umeblowanie, pościel, mini-aneksy wyposażone w czajniki elektryczne, naczynia, lodówkę, TV, Internet, możliwość skorzystania z deski do prasowania.

Dogodny dojazd do: Starówki, Dworca Głównego PKP i PKS (6-7 minut tramwajem), plaży, lotniska, centrum handlowego Matarnia, Sopotu. Bezpośrednie połączenie tramwajowe z PGE Arena. Dodatkowo z osiedla kursują bezpośrednie połączenia autobusowe do Gd-Wrzeszcza oraz na plażę w Jelitkowie. Bliskość Trasy W-Z i obwodnicy sprzyja szybkiemu dojazdowi na place budowy oraz do zakładów pracy zlokalizowanych na terenie całego Trójmiasta.

Obiekt w bazie od: 2012-06-19

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 14:00 do 10:00
  • Do dyspozycji gości: Udogodnienia – prasowanie/pranie (Deska do prasowania / żelazko ogólnodostępne)
  • Internet: Internet (wifi)
  • Szczegóły lokalizacji: Obiekt znajduje się w Gdańsku:
    - na Wzgórzu Mickiewicza
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie