Noclegi pracownicze Jesionka

Znaleziono obiektów:3

 • Jesionka
 • i okolica
 • Noclegi pracownicze

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery robotnicze Jesionka i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 3 z 3 w Jesionce

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje o standardzie hotelowym: łazienka w każdym pokoju, aneksy kuchenne, Wi-Fi, bezpłatny parking - jako kwatery pracownicze i dla podróżujących. Faktury VA

  Od 25 PLN za dzień

 2. Kwatery Pracownicze

  noclegi pracowniczeWiskitki(Jesionka: 7.3km do centrum)  

  Oferuję kwatery pracownicze w wolnostojącym domu jednorodzinnym na trasie Żyrardów - Wiskitki. Pokoje 4, 5-osobowe wraz z łazienką i kuchnią w pełni wyposażone.

Kwatery robotnicze Jesionka i okolica

Noclegi pracownicze od 1 do 3 z 3 w Jesionce

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet