Ośrodek wypoczynkowy Jeleniewo

Znaleziono obiektów:3

 • Jeleniewo
 • i okolica
 • Ośrodek wypoczynkowy

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Oferujemy: Zakwaterowanie w pokojach 1-, 2-, 3-, 4- osobowych w trzech obiektach (70 miejsc). Obiekt całoroczny (ogrzewany). W zimę wspaniałe warunki do

  Zobacz ofertę

 2. Do Państwa dyspozycji 100 miejsc noclegowych w pokojach 1-, 2-, 3-, 4-, 5-osobowych Zapraszamy

  Zobacz ofertę

 3. WOSiR Szelment

  ośrodek wypoczynkowySzelment(Jeleniewo: 3.7km do centrum)  

  Zapraszamy do Ośrodka , ,Szelment’’ w Jeleniewie k./Suwałk. Tu z dala od zgiełku wielkich miast, hałasu i dymu spalin spędzą Państwo niezapomniane chwile życia.

  Zobacz ofertę

Ośrodki wypoczynkowe Jeleniewo i okolica

Ośrodek wypoczynkowy od 1 do 3 z 3 w Jeleniewie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie