Noclegi Jedlicze

Znaleziono obiektów:10

 • Jedlicze
 • i okolica

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Swojskie Zacisze

  pensjonatZimna Woda(Jedlicze: 7.8km do centrum)  

 2. Pod Kamieńcem

  agroturystykaOdrzykoń(Jedlicze: 9.7km do centrum)  

  Zapraszamy pod kamieniec - zamek w miejscowości Odrzykoń k/Krosna. Miejsce bardzo atrakcyjne widokowo. Tu wypoczniesz w charakterystycznym podgórskim klimacie.

  Zobacz ofertę

 3. Agroturystyka

  agroturystykaWrocanka(Jedlicze: 11.3km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej miejscowości oferuje komfortowe warunki noclegowe.

  Zobacz ofertę

 4. Hotel Venus

  hotelModerówka(Jedlicze: 4.9km do centrum)  

  Pragniemy zaprosić Państwa do Hotelu Venus, który mieści się w Moderówce, przy trasie Jasło - Krosno i przy drodze w Bieszczady. Venus jest hotelem niedużym,

  Zobacz ofertę

 5. Agroturystyka

  agroturystykaWrocanka(Jedlicze: 12.1km do centrum)  

  Jesteś osobą aktywną, lubisz obcować z naturą, Twoją pasją jest turystyka, sport i zwiedzanie? Super, mamy dla Ciebie ofertę, której nie można odrzucić.

  Zobacz ofertę

 6. Organizujemy: Dla dzieci i młodzieży: turnusy rehabilitacyjno wypoczynkowe w czasie wakacji obozy narciarskie w czasie ferii zimowych pobyty rehabilitacyjne w

  Zobacz ofertę

 7. ceny po uzgodnieniu telefonicznym Zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego na wypoczynek w ciszy i spokoju przez cały rok. Noclegi i całodzienne wyżywienie.

  Zobacz ofertę

 8. Wieś Bóbrka leży nad potokiem Bóbrka, dopływem rzeki Jasiołki , na skraju rozległego obniżenia - Kotliny Krośnieńskiej, należącej do Dołów Jasielsko -

  Zobacz ofertę

 9. Hotel Artis

  hotelModerówka(Jedlicze: 4.8km do centrum)  

Jedlicze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 10 z 10 w Jedliczu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie