Noclegi Jedlicze

Znaleziono obiektów:7

 • Jedlicze
 • i okolica

Filtruj wynik

Jedlicze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Jedliczu

Lista obiektów noclegowych

 1. Agroturystyka

  agroturystykaWrocanka(Jedlicze: 11.3km do centrum)  

  Gospodarstwo agroturystyczne położone w malowniczej miejscowości oferuje komfortowe warunki noclegowe.
 2. Pod Kamieńcem

  agroturystykaOdrzykoń(Jedlicze: 9.7km do centrum)  

  Zapraszamy pod kamieniec - zamek w miejscowości Odrzykoń k/Krosna. Miejsce bardzo atrakcyjne widokowo. Tu wypoczniesz w charakterystycznym podgórskim klimacie.
 3. Agroturystyka

  agroturystykaWrocanka(Jedlicze: 12.1km do centrum)  

  Jesteś osobą aktywną, lubisz obcować z naturą, Twoją pasją jest turystyka, sport i zwiedzanie? Super, mamy dla Ciebie ofertę, której nie można odrzucić.
 4. Wieś Bóbrka leży nad potokiem Bóbrka, dopływem rzeki Jasiołki , na skraju rozległego obniżenia - Kotliny Krośnieńskiej, należącej do Dołów Jasielsko -
 5. Hotel Artis

  hotelModerówka(Jedlicze: 4.8km do centrum)  

Jedlicze i okolica

Pokoje gościnne od 1 do 7 z 7 w Jedliczu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet