Camping Rydzewo

Kemping w Rydzewie


Brak ocen

Sprawdzone przez eholiday.pl

Rydzewo, ul. Mazurska 50, 11-513 Miłki,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Reklama

Advertisement

Rydzewo, ul. Mazurska 50, 11-513 Miłki,
woj. warmińsko-mazurskie, Polska

Informacje o obiekcie

Opis

Camping Rydzewo znajduje się w Rydzewie koło Giżycka, na terenie Szydłówki - Posiadłości Wakacyjnej na Mazurach, bezpośrednio nad brzegiem jeziora Niegocin.
Pierwszy rok działalności. Teren częściowo zalesiony, oświetlony i ogrodzony. Łagodne zejście do jeziora i płycizna przy brzegu tworzą naturalne kąpielisko idealne zwłaszcza dla dzieci.
Nowoczesny sanitariat z wodą podgrzewaną ekologicznie przez pompę biorącą ciepło z powietrza.
Na wyposażeniu umywalki, deszczownie , suszarki do rąk, suszarki do włosów. Zlewozmywaki, kuchenka turystyczna, lodówka pralka.
Zapraszamy…

Strona:
www.camping-rydzewo.pl
campingrydzewo.dobrynocleg.pl/

Obiekt w bazie od: 2018-07-04

Rozwiń opis Zwiń opis

  • Zakwaterowanie, wykwaterowanie: od 17:00 do 12:00
  • Do dyspozycji gości: Miejsce na ognisko, Prywatna plaża / pomost, Udogodnienia – prasowanie/pranie (Pralka ogólnodostępna), Kuchnia ogólnodostępna
  • Dla zmotoryzowanych: Parking/Garaż (Parking)
  • Internet: Internet
  • Dla gości ze zwierzętami: Akceptacja zwierząt

Opinie i oceny turystów

Zobacz wszystkie opinie
^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet