Hotel Jaworzno

Znaleziono obiektów:3

Obiekty promowane

 1. Ofertę kierujemy do pracowników firm . Do Państwa dyspozycji oddajemy 16 miejsc noclegowych. 2 mieszkania 8 os.

  Zobacz ofertę

 2. Hostel mPark Witamy. Budynek jest monitorowany 24h przez kamery oraz solidną firmę ochroniarską. Niskie ceny , wysoki standard pokoi to nasz atut nr 1 .

  Zobacz ofertę

Lista obiektów noclegowych

 1. Warto odwiedzić w pobliżu: Pustynia Błędowska 25km, Dolina Białej Przemszy 10km, Dolina Sztoły 12km, Rezerwat Doliny Żabnika z kompleksami leśnymi 10km, Baza

  Zobacz ofertę

 2. Hotel Brojan

  hotelJaworzno(0.7km do centrum)  

  Nasze atuty to: doskonała lokalizacja – spokojna i bezpieczna dzielnica oddalona 500 m od centrum miasta szybka komunikacja – A-4 i S-1 gwarantują łatwy i

  Zobacz ofertę

 3. Aqua Hotel

  hotelJaworzno(4.2km do centrum)  

  Aqua Hotel - to nowoczesny kompleks 3 poziomowy, na który składa się - 25 pokoi hotelowych, restauracja, sala konferencyjna, basen, sauny, jacuzzi.

  Zobacz ofertę

Hotele Jaworzno i okolica

Hotel od 1 do 3 z 3 w Jaworznie

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie