Kemping Jaworznik

Znaleziono obiektów:3

 • Jaworznik
 • i okolica
 • Kemping

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Lista obiektów noclegowych

 1. Komenda Hufca zhp Czechowice - Dziedzice, ul. Narutowicza 4, Czechowice - Dziedzice, tel. (032)

  Zobacz ofertę

 2. Pole Namiotowe-Przy Drodze Mirów-Niegowa Obiekt Czynny Okresowo

  Zobacz ofertę

 3. Na terenie pola znajduje się budynek z węzłem sanitarnym z prysznicami oraz pomieszczeniem kuchennym. Do dyspozycji są również drewniane zadaszone stanowiska do

  Zobacz ofertę

Kempingi Jaworznik i okolica

Kemping od 1 do 3 z 3 w Jaworzniku

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.


Trwa ładowanie
Trwa ładowanie