• Jaworze
 • i okolica
 • Kwatera prywatna

Usuń wszystkie filtry

Filtruj wynik

Kwatery prywatne Jaworze i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 4 z 4 w Jaworzu

Obiekty promowane

 1. Willa "Radosna"

  pokoje gościnneRudzica(Jaworze: 8.2km do centrum)  

  Serdecznie zapraszamy przez cały rok do Willi „Radosna” w Rudzicy. Nowe, eleganckie, ładnie urządzone, dwu kondygnacyjne apartamenty z aneksami kuchennymi.

Lista obiektów noclegowych

 1. Pokoje gościnne "Fanaberia" zapraszają do Brennej, położonej w malowniczej dolinie rzeki Brennicy, otoczonej szczytami Beskidu Śląskiego.

  Od 33 PLN za dzień

 2. Willa Jarmar

  kwatera prywatnaBrenna(Jaworze: 8.4km do centrum)  

  Apartamenty i pokoje o wysokim standardzie z łazienką, TV, balkonem/tarasem, łóżkiem sypialnianym, kompletem wypoczynkowym. Ogólnodostępna lub własna kuchnia.

  Od 35 PLN za dzień

 3. Pokoje Gościnne Wrzos

  kwatera prywatnaBrenna(Jaworze: 8.3km do centrum)  

  Od 25 PLN za dzień

Kwatery prywatne Jaworze i okolica

Kwatera prywatna od 1 do 4 z 4 w Jaworzu

^

Gwarancja najlepszej ceny

W momencie rezerwacji oferujemy najniższą dostępną cenę – gwarancja udzielana jest przez właściciela obiektu

W przypadku, jeżeli dokonają Państwo rezerwacji usług oznaczonych symbolem „Gwarancja Najlepszej Ceny” w serwisie i w ciągu 24 godzin od potwierdzenia rezerwacji, znajdą Państwo w niższej cenie ofertę Operatora dotyczącą świadczenia usług, których zakres jest tożsamy z zarezerwowanymi przez Państwa usługami w okresie objętym rezerwacją, w tym samym ośrodku, Operator, obniży cenę rezerwacji usług do ceny oferty konkurencyjnej Operatora, dostępnej za pośrednictwem sieci internet, o ile spełnione zostaną łącznie następujące warunki.

Warunki skorzystania z możliwości obniżenia ceny

Roszczenie o obniżenie ceny nie będzie Państwu przysługiwało, nawet w przypadku spełnienia warunków, o których mowa powyżej, jeżeli oferta konkurencyjna stanowi pochodną uwzględnienia punktów lojalnościowych, specjalnych stawek członkowskich lub nagród oferowanych przez pośredników biorących udział w procesie rezerwacji.

eholiday_sygnet
eholiday_sygnet